Par mums

Tērbatas ielas 50. namā Rīgā mājo pašas graciozākās, krāsainākās un skaistākās sveces, kas nāk no Dobeles un Latvijas ražotājiem! Vietu atradušas Sveču Istabas plauktos, tās gaida savus jaunos saimniekus, lai ikviena mājās ienestu Mīlestību, Gaismu un Harmoniju.
Pārkāpjot Sveču Istabas slieksnim, aiz muguras joprojām skan un elpo pilsēta, bet Sveču Istabā valda rimts miers un omulība. Un pat ja prātā aizķērusies kāda ikdienišķa rūpe, nav iespējams neatbildēt Sveču Istabas raganiņu (jeb gariņu) Inetas un Kristīnes siltajiem smaidiem!
Katrs kurš šeit ienāk tiek sagaidīts ar mīlestību. Mēs priecājamies par katru jaunu sastapšanos un vēl jo vairāk par atkalredzēšanos – tas nozīmē, ka esam uz viena viļņa! Komunikācija ar Sveču Istabas viesiem mūs iedvesmo radīt, jo tieši sarunās dzimst jaunas brīnišķīgas idejas! Redzot un jūtot, ka mijiedarbība ir abpusēja – tas iedvesmo! Mūsu viesi atzīst Sveču Istaba ir maģiska vieta – kur apstājas laiks.


Kā atrast SAVU sveci?

Jāspēj nomierināt prāts un ļauties sajūtām, kas cilvēku konkrētajā brīdī ieskauj. Nenoliedzami ir būtiska gan sveces krāsa, forma un aromāts, tādēļ ne tikai drīkst, bet pat ir vēlams sveci paņemt rokās aptaustīt, pasmaržot... sajūtas intuitīvi pateiks priekšā un īstā svece Jūs pati atradīs.

Ražotas tepat Latvijā, Dobelē un katra svece, kas atceļojusi līdz Rīgai – Sveču Istabai plauktā tiek likta tikai ar labām domām un mīlestību! Atnāc pēc savas sveces, lai pārliecinātos, ka Sveču Istaba nav tikai veikals, bet gan īpaša istaba, kurā mājo Mīlestība, Gaisma un Harmonija!