Sveču Istabā, Tērbatas ielas 50. namā mājo Latvijā radītas un ražotas sveces... Sveces, kuras ikviena mājās ienes Mīlestību, Gaismu un Harmoniju.

Pārkāpjot Sveču Istabas slieksnim, aiz muguras joprojām skan un elpo pilsēta, bet Sveču Istabā valda rimts miers un omulība. Un pat ja prātā aizķērusies kāda ikdienišķa rūpe, nav iespējams neatbildēt sveču meiteņu Inetas, Kristīnes un Annemarijas siltajiem smaidiem!

Katrs, kurš šeit ienāk tiek sagaidīts ar mīlestību. Mēs priecājamies par katru jaunu sastapšanos un vēl vairāk par atkalredzēšanos – tas nozīmē, ka esam uz viena viļņa! Komunikācija ar Sveču Istabas viesiem mūs iedvesmo radīt, jo tieši sarunās dzimst jaunas brīnišķīgas idejas! Redzot un jūtot, ka mijiedarbība ir abpusēja – tas iedvesmo! Mūsu viesi atzīst - Sveču Istaba ir maģiska vieta, kur apstājas laiks!

"Sveču Istaba cilvēkam dod iespēju radīt vārda visplašākajā nozīmē, neuzspiežot nekādus rāmjus un nosacījumus," stāsta Kristīne.

"Sveču nozīme un loma mūsdienās tiek interpretēta dažādi," novērojusi Ineta. Daļa cilvēku mēdz domāt, ka svece ir sezonāls produkts, kaut patiesībā viss atkarīgs no tā, kādu nozīmi mēs katrs svecei piešķiram.
Svece var attīrīt telpu no negatīvās enerģijas, radīt mierīgu, vai tieši pretēji - uzmundrinošu noskaņu telpā un cilvēku prātos. Svece palīdz uzlabot garastāvokli...

Ražotas Latvijā, katra svece, kas atradusi ceļu līdz Sveču Istabai, plauktā tiek likta tikai ar labām domām un mīlestību! Sveču Istaba nav tikai veikals, bet gan īpaša vieta, kurā mājo Mīlestība, Gaisma un Harmonija!

Veikals pašā rīgas sirdī

Iepazīsti Sveču Istabu klātienē

Pārkāpjot Sveču Istabas slieksnim, aiz muguras joprojām skan un elpo pilsēta, bet pie mums valda rimts miers un omulība.

Iepazīsti mūsu mājīgo veikaliņu klātienē, un aplūko pilno sveču un citu produktu klāstu: Tērbatas ielā 50, Rīgā

Pirmdiena - Piektdiena: 11:00 - 19:00
Sestdienas: 12:00 - 18:00
Svētdienas: Atpūšamies

Atvērt veikalu kartē